Met kwaliteit de toekomst in

01 april 2022

Donatus is er klaar voor.
Met de blik op de toekomst hebben we veranderingen in de aansturing van onze organisatie doorgevoerd. Vier nieuwe teamleiders geven een impuls voor gerichte aandacht voor onze leden en onze medewerkers.
Dit geeft nieuw elan en nieuwe doorgroeimogelijkheden.

Persoonlijke aandacht voor leden

De mensen en hun kwaliteit maken het verschil bij Donatus. We krijgen dit ook terug van onze leden: persoonlijk contact is van grote toegevoegde waarde. Persoonlijke aandacht voor onze leden vinden wij belangrijk. Het bedienen van onze leden en ontwikkeling, kwaliteit, coaching en begeleiding bij inhoudelijke kennis zijn hierbij essentieel. Hierin wil Donatus zich verder versterken om in de toekomst onze volle aandacht voor leden te kunnen waarborgen en verder uit te bouwen.
Met de organisatorische wijzigingen hebben (jonge) collega’s de kans gekregen door te groeien en bestaan er voor onze medewerkers voortaan meer mogelijkheden om ook in de toekomst door te groeien, zich te ontwikkelen en ieders kracht en talent beter te benutten. Ook zullen hierdoor jonge ambitieuze professionals makkelijker hun weg naar Donatus vinden.

Benoemingen

De volgende benoemingen hebben plaatsgevonden
  • Harm van Ballegooijen, is benoemd tot teamleider Regio Adviseurs
  • Kees Brons is benoemd tot teamleider (sr.) Adviseur Relaties en (sr.) Relatiebeheerder
  • Peter van Tilborg is benoemd tot teamleider Particulieren, Schade en Ondersteuning
  • Derk-Jan Baarda is benoemd tot teamleider Taxaties en Expertise
  • Marja Bouma is benoemd tot Manager Operations en Business Proces Management (BPM)

Harm van Ballegooijen, Kees Brons, Peter van Tilborg en Derk-Jan Baarda vormen samen met Marja Bouma, als leidinggevende van hen, het Management Team Operations.

Management Team Operations

Marja Bouma BBA

Marja Bouma BBA

Manager Operations en Business Proces Management

Harm van Ballegooijen

Harm van Ballegooijen

Teamleider Regio Advies

Kees Brons

Kees Brons

Teamleider Adviseur Relaties en senior Relatiebeheer

Peter van Tilborg

Peter van Tilborg

Teamleider Particulieren, Schades en Ondersteuning

ing. Derk-Jan Baarda

ing. Derk-Jan Baarda

Teamleider Taxaties en Expertise

Joost Henneman

Joost Henneman is benoemd tot manager Product-, Dienst- en Datamanagement.

Een verdere ontwikkeling van producten en diensten én het onderhouden, actualiseren, beheren en beveiligen van data is essentieel om in de behoefte van onze leden te blijven voorzien. Daarom zijn we verheugd te melden dat bovenstaande organisatorische wijzigingen het mogelijk maken om Joost Henneman vrij te maken voor de nieuwe functie van: manager Product-, Dienst- en Datamanagement.

Hiervoor was Joost manager van het team Particulieren, Schade en Ondersteuning.

Joost Henneman

Joost Henneman is benoemd tot manager Product-, Dienst- en Datamanagement.

Een verdere ontwikkeling van producten en diensten én het onderhouden, actualiseren, beheren en beveiligen van data is essentieel om in de behoefte van onze leden te blijven voorzien. Daarom zijn we verheugd te melden dat bovenstaande organisatorische wijzigingen het mogelijk maken om Joost Henneman vrij te maken voor de nieuwe functie van: manager Product-, Dienst- en Datamanagement.

Hiervoor was Joost manager van het team Particulieren, Schade en Ondersteuning.

Het Managementteam van Donatus bestaat nu uit:

Marja Bouma, manager Operations en Business Proces management, Odette Wyfker-Smulders, manager Staf (IT/HRM/JZ), René Olsthoorn, manager Finance & Control en beide directieleden Alphons van der Voorn en Rinke Eigenhuis.

We zijn er klaar voor om onze leden alle aandacht en kwaliteit te geven. Nu en in de toekomst. Vol vertrouwen en met nieuw elan.
Organogram

vacatures

Donatus zoekt zowel startende als ervaren professionals. Word jij onze ambitieuze collega?
Check onze vacatures!

vacatures

Donatus zoekt zowel startende als ervaren professionals. Word jij onze ambitieuze collega?
Check onze vacatures!

Ons laatste nieuws